تابلو اتوماتیک

دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور کوپله آپسان موتورز پارس

دیزل ژنراتور پرکینز

دیزل ژنراتور ولوو

دیزل ژنراتور کامینز

دیزل ژنراتور کوپله فابریک انگلستان

دیزل ژنراتور کامینز پاور

برد کنترل

برد کنترل دیپ سی

برد کنترل پاور کامند

تابلو کنترل

تابلو اتو ماتیک

تابلو سنکرون

عایق حفاظت فیزیکی وصوتی

کنو پی

کانتینر

پروژه ها

فیلم آموزشی

صفحه اصلی
 search
قبلی
معرفی شرکت آپسان موتورز پارس
معرفی شرکت آپسان موتورز پارس
مشاهده
دیزل ژنراتور
دیزل ژنراتور
مشاهده
 محصولات شرکت آپسان موتورز پارس
محصولات شرکت آپسان موتورز پارس
مشاهده
خدمات و پشتیبانی
خدمات و پشتیبانی
مشاهده
جستجو
تابلو اتوماتیک
تابلواتوماتیک,تابلوکنترل
تابلو اتوماتیک | تابلو سنکرون | شرکت آپسان موتورز پارس با تکیه بر دانش تجربی و علمی کادر فنی خود، در زمینه تولید تابلو برق کنترل و راه انداز دیزل ژنراتور از نوع دستی (AMF) و تابلو کنترل اتوماتیک دیزل ژنراتور (ATS) طبق توضیحات ذیل اقدام می نماید:
سیستم نمای تابلو و طراحی آن به صورت سلول ایستاده ، نیمه ایستاده و دیواری ( متناسب با قدرت دستگاه ) که عموما" از سلولهای طرح Ritall یا Sivacon استفاده میگردد و درب از جلو می باشد. از باکس تابلویی با رنگ آمیزی الکترو استاتیک پودری و رنگ کوره ای RAL7035 با سیستم تهویه می باشد. با توجه به قدرت ژنراتور و نحوه کنترل با ابعاد مختلف به صورت تک سلولی یا دو سلولی و…. ساخته می شود. کار این تابلو کنترل (Control panel) نظارت بر تغذیه بار مصرفی توسط شبکه یا ژنراتور است. بدینگونه که به محض بروز اختلال یا قطعی در شبکه برق شهری مراحل زیر توسط این تابلو انجام می شود:
  1. فیدر اصلی برق شهر قطع شده.
  2.  عمل استارت دیزل ژنراتور به صورت اتوماتیک و با تاخیر از پیش تعیین شده انجام می شود. در صورتی که دیزل روشن نشد ، این عمل سه مرحله تکرار می شود.
  3. پس از روشن شدن موتور تابلو وظیفه کنترل مقادیری از جمله آب ، روغن، دینام، شارژر، ولتاژ خروجی  ژنراتور را دارد. پس از اینکه ولتاژ و فرکانس دیزل ژنراتور از طرف تابلو تایید شد ،فیدر اصلی ژنراتور وصل می شود.
  4.  زمانی که دیزل ژنراتور در حال کار می باشد (نبودن برق شهر)، در این زمان پس از وصل مجدد شبکه برق شهر فیدر ژنراتور قطع شده و فیدر شهر وصل می شود. در این لحظه دیزل تا زمان از پیش تایین شده روشن می ماند. این عمل که حالت کاری بدون بار ژنراتور می باشد باعث خنک شدن موتور شده و همچنین در قطعی های لحظه ای نیاز به استارت موتور می شود. این سه عمل انجام شده توسط تابلو را چنج اور یا امرجنسی می گویند. در این تابلوها از انواع بردهای الکترونیکی با برندهای مختلف استفاده می شود.

         لوازم و قطعاتی که در تابلوهای امرجنسی استفاده می شود عبارت است از :

  1. فیدرهای اصلی که می تواند کنتاکتور یا کلیدهای اتوماتیک موتوردار و یا هوایی باشد (شهر،ژنراتور،مصرف)
  2. رله های صنعتی که در مدار فرمان چنج استفاده می شود(استارت،خاموش کن و…)
  3. برد الکترونیکی که چنج و استارت و کنترل دیزل را انجام می دهد.
  4. شارژر که در لحظه خاموش بودن موتور عمل شارژ باطری را انجام می دهد
شرکت سازنده