خدمات پس از فروش

دیزل ژنراتور

دیزل ژنراتور کوپله آپسان موتورز پارس

دیزل ژنراتور پرکینز

دیزل ژنراتور ولوو

دیزل ژنراتور کامینز

دیزل ژنراتور کوپله فابریک انگلستان

دیزل ژنراتور کامینز پاور

برد کنترل

برد کنترل دیپ سی

برد کنترل پاور کامند

تابلو کنترل

تابلو اتو ماتیک

تابلو سنکرون

عایق حفاظت فیزیکی وصوتی

کنو پی

کانتینر

پروژه ها

فیلم آموزشی

صفحه اصلی
 search
قبلی
معرفی شرکت آپسان موتورز پارس
معرفی شرکت آپسان موتورز پارس
مشاهده
دیزل ژنراتور
دیزل ژنراتور
مشاهده
 محصولات شرکت آپسان موتورز پارس
محصولات شرکت آپسان موتورز پارس
مشاهده
خدمات و پشتیبانی
خدمات و پشتیبانی
مشاهده
جستجو
خدمات پس از فروش
خدمات پس از فروش شرکت آپسان موتورز پارس
امروزه در اکثر کشورهای جهان خدمات پس از فروش به عنوان امری متداول در زمینه خرید کالا تلقی می شود به گونه ای که عمدتاً نبود این خدمات موجب نارضایتی خریداران و عدم تمایل آنها برای تهیه آن کالا میشود. جلب اطمینان مشتری و ایجاد آرامش خاطر در او خود نوعی بالا بردن فروش و سود است. کارشناسان اعتقاد دارند موضوع خدمات پس از فروش پیش از هر چیزی به عنوان نوعی فرهنگ مشتری مداری و احترام به او مطرح است . وظیفه ای که " خدمات به مشتریان" نامیده می شود پیچیده تر از سفارش گرفتن، پس گرفتن محصولات مرجوعی یا پاسخگویی به شکایت هاست. بر اساس این نگرش، خدمت به مشتریان شامل کلیه اموری است که شرکت ها به منظور جلب رضایت مشتریان و کمک به آنها برای حصول بیشترین ارزش از محصولات یا خدمات ارائه شده انجام می دهند.
در بسیاری از تحقیقات نتیجه گیری شده است که ارائه خدمات مناسب نسبت به قیمت از اولویت بیشتری نزد مردم برخوردار است. اغلب اوقات مصرف کننده اگر بداند که کالاها و خدمات به وسیله عرضه کننده قبلی مورد تضمین قرار گرفته، هرگز برای یک صرفه جویی در قیمت به سراغ عرضه کننده دیگری نمی رود.
شرکت آپسان موتورز پارس، با ارائه خدمات پس از فروش برای مدت زمان١٥ سال، بعنوان مجری خدمات پس از فروش و تأمین قطعات یدکی انواع موتورهای( پرکینز، ولوو، کامینز، کاترپیلار و ... )در حال فعالیت می باشد و خود نیز وارد کننده کلیه قطعات یدکی از سازندگان اصلی بوده و نسبت به برآورده کردن انتظارات به حق مشتریان تعهد اخلاقی جهت حصول رضایت و آسایش خاطر مشتریان خود را دارد.
شرکت آپسان موتورز پارس با داشتن دفترچه گارانتی، خود را ملزم به پیگیری امور مشتریان، بازدید های دوره ای و ارتباط مداوم با آن ها می داند.
مفتخریم آمادگی خود را جهت نصب و راه اندازی کلیه دیزل ژنراتور ها از جمله  3000,25KVA، ارائه خدمات پس از فروش و تأمین کلیه قطعات دیزل ژنراتور ساخت تابلو های Ats Changeover ، سنکرون، پارالل و بردهای   Comap-Data Com-Deep Sea- Onan ( power command )  به خریداران محترم اعلام کنیم .

 
" ما در تعیین مزیت رقابتی، قضاوت بازار و مشتریان را ملاک قرار داده‌ایم و معتقدیم هر چه بیشتر از نگاه مشتری به مسائل بنگریم، به واقعیت بازار نزدیکتر می‌شویم "
linkedininstagramgooglefacebook
شرکت سازنده